• לאחרונה
NUWAVE בראבו XL 30-ליטר הסעה בתנור עם Crisping וטעם אינפוזיה טכנולוגיה משולב עם טמפרטורה דיגיטלי להוכיח; 12 מתוכנת מראש; 3 מהירויות מאוורר; 5-קוורץ גופי חימום; דיוק בקרת טמפרטור?

NUWAVE בראבו XL 30-ליטר הסעה בתנור עם Crisping וטעם אינפוזיה טכנולוגיה משולב עם טמפרטורה דיגיטלי להוכיח; 12 מתוכנת

הערכת המבקרים:
ILS 254.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

במשך שני עשורים, אנחנו באמת חי את הפילוסופיה שלנו "לחיות טוב פחות". עם כל אחד מהמוצרים שלנו.אנו מונעים על ידי מרדף של בטוחות, ירוקות מוצרים שיכולים לשפר את איכות החיים.לאורך כל ההיסטוריה של החברה, אנחנו מחויבים העולה הסטנדרטי בתעשייה מומלצות בנושא בטיחות ואיכות המוצר.אנחנו מתמקדים בפיתוח מכשירי חשמל ירוקים, כי הם סבירים עבור כולם, הכל נבנה עם האחרונה קולינרית טכנולוגיה.כל מחקר ופיתוח נעשה באתר שלנו את מטה החברה ב ורנון הילס, אילינוי.בעוד Nu Wave קו יש הרבה חקיינים, אנחנו מנהיגים בפיתוח מוצרים לקדם יעילות וערך תוך שיפור הלקוחות את איכות החיים באמצעות תשתית של אמון ואמינות.הלקוחות שלנו הם תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנחנו בהחלט ייעודי כדי להבטיח כי כל מי שמגיע כדי Nu Wave נהנה חוויה חיובית.כתוצאה מכך, מוצרי הדגל שלנו, את Nu Wave תנור Nu Wave דיוק לכיריים אינדוקציה, כבר נהנה על ידי מיליוני לקוחות מרוצים ברחבי העולם.עם ניסיון ומחויבות ליצירת מוצרים מעולים כי הם סבירים ולא להפוך את היום-יום קל ונוח יותר, אנו גאים להציע לך את Nu Wave בראבו XL חכם התנור!.עם טמפרטורה בטווח שבין 100°F ו-450°F, את Nu Wave בראבו XL יכול להכין כמעט כל מנה בקלות.הכולל 12 מתוכנתים מראש, תפריט אפשרויות, הכל על פי פיצה וופל ואפילו מאפה יכול להיות מוכן עם פשוט ללחוץ על כפתור.כאשר אתה רוצה להתאים אישית את ההגדרות שלך, אתה יכול לנצל את היתרון של נוח לחמם, לצרוב, חם, עיכוב פונקציות כדי להבטיח מזון מבושל בדיוק כמו שאתה רוצה.אתה יכול גם לתכנת עד 5 שלבי בישול שונים ליחידת באמצעות הבמה פונקציה.עם כל מטר מעוקב של מרחב עבודה, אתה יכול בקלות לבשל כ-10 קילו עוף, 6 קילו צלי או אפילו מסך 13 אינץ ' פיצה כל המשפחה יכולה ליהנות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.