• לאחרונה
Krator מנגלים לסייע להרים תמיכה טנדר Tailgate-הורדת מערכת תואם עם טויוטה טקומה (2005-2015) - לקרוא Desc. עבור המדויק שנים הפרטים, שחור

Krator מנגלים לסייע להרים תמיכה טנדר Tailgate-הורדת מערכת תואם עם טויוטה טקומה (2005-2015) - לקרוא Desc. עבור המדויק

הערכת המבקרים:
ILS 31.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מנגלים לסייע מספק בטוח, מבוקר הורדת Tailgate - מונע פציעות גורם טעינה ופריקה של מטען קל יותר.בבטחה שולט על ירידה בשיעור של הדופן למניעת טריקת.עובד בשיתוף עם מפעל הכבלים.קל, זה לא תרגיל התקנה פשוטה עם כלים ידניים.כל חומרה כלולה - תפקיד הנהג.Krator מנגלים לסייע - בבטחה שולט ירידה של המשאית שלך מנגלים.גורם פתיחה וסגירה קלה, נוחה ובטוחה.עובד בשיתוף עם מפעל כבלי בטיחות נוסף.נבדק כדי להתמודד עם כבד לשימוש יומיומי במציאות סביבות.פשוט לא תרגיל התקנה שמתקין תוך דקות עם כל הרכבה חומרה כלולה.תכונות : Tailgate לסייע מספק בטוח, מבוקר הורדת Tailgate - מונע פציעות גורם טעינה ופריקה של מטען Easier Safely שולט על ירידה בשיעור של דלת תא המטען כדי למנוע Slamming Works בשיתוף עם מפעל כבלי קל, זה לא תרגיל התקנה עם יד פשוטה Tools All חומרה כלולה - תפקיד הנהג מפרט : מיקום כלי הרכב : מנהלי בצד (רק נדרש אחד לכל רכב)צבע : Black Brand : Krator Condition : 100% מותג חדש Fitment : טויוטה טקומה 2005-2015 Important קראו בבקשה בבקשה לאשר fitment על הרכב לפני הרכישה.לא מתאים flareside דגמים.את המידות כלולים לעיון בלבד, בבקשה לאפשר כמה ההבדל בין המדידות רשום את המוצר כפי שהם יכולים להשתנות מעט.חבילה כוללת : 1 x להרים Support1x הרכבה Hardware1x ההוראות.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.