• לאחרונה
Tuya מצלמת אבטחה חיצונית, Topkech 360° נוף פאן להטות אלחוטית WiFi מצלמות אבטחה בבית, בטיחות, הצפנה, אחסון, קל להתחבר & להגדיר, מעקב אוטומטי, 1080P ראיית לילה, שתי דרך לדבר

Tuya מצלמת אבטחה חיצונית, Topkech 360° נוף פאן להטות אלחוטית WiFi מצלמות אבטחה בבית, בטיחות, הצפנה, אחסון, קל להתחבר

הערכת המבקרים:
ILS 104.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. . ☗【ייחודי מורשה אימות Tuya אחד להפסיק שרת】שונה מגבלות המסורתי של יישומים מותאמים אישית.Tuya האפליקציה תומכת במגוון רחב של המיינסטרים חכם מסופים.Plug-and-Play וללא הפרעה.לא צריך להוריד אפליקציה אחרת.אחד Tuya APP יכול בקלות להבין 1100+ חכם סצנות.לא תהיה שום בעיה של חוסר יכולת להתחבר ולהשתמש.הכירו את הטלפון הנייד תאימות לצרכים של לקוחות שונים.השירות קיבולת מכסה 200+ מדינות ואזורים ברחבי העולם. ☗【בטיחות ההצפנה אחסון, להגן על הפרטיות שלך המרבי】מחשב מקומי יכול להקליט בדרך כלל כאשר אין אינטרנט, באופן אוטומטי להחליף את הבכור וידאו, אין צורך למחוק באופן ידני.מובנה חריץ כרטיס TF, בעל יכולת אחסון של עד 128 GB(לא כרטיס TF כלול).מצלמות אבטחה אלחוטית חיצונית התמיכה מוצפן לאבטחה אחסון ענן, כמו גם.אין צורך לדאוג לגבי זליגת מידע ו להיות גנוב.אפילו אם הבית המצלמה נהרס, נתונים לעולם לא תיעלם.אתן לך להשתמש בו יותר בנוח. ☗【לדחוף התראות בזמן כדי למנוע חסר מידע, קל להתחבר & להגדיר】שלנו חיצונית מצלמת אבטחה אלחוטית באופן אוטומטי לעקוב אחר אנשים נעים, מצלמת אבטחה אלחוטית חיצונית ישלח לך הודעה התראת דחיפה בזמן לטלפון שלך.לא לדאוג חסר מידע חשוב בשל אזעקה עיכובים.והוא מצויד עם מדריך עם תמונות וטקסטים, אשר הוא פשוט וקל להבין, וזה יכול להיות בקלות להתקין ולהגדיר ללא אנשי מקצוע. ☗【1080 P HD ראיית לילה, בזמן אמת צפייה מרחוק ושיתוף 】 Topkech אלחוטי מצלמת אבטחה בבית מחבת 360°, הטיה 95° יכול לפקח על הבית שלך בכל עת, לצמצם את שטח עיוור.זו מצלמת אבטחה חיצונית תומך במשתמשים מרובים כדי להציג וידאו בו-זמנית, אתה יכול לחלוק את סופר ברורה carema עם החברים שלך, ההורים, מאהב או שותפים.וגם הראשי המשתמש יכול delet. ☗【שני-דרך מדבר, עמיד למים, אידיאלי לשימוש חיצוני】 אבטחת Wi-Fi המצלמה כוללת מיקרופון מובנה ורמקול המערכת.זה מאפשר לך לדבר עם המשפחות שלכם, את משלוח גברים יכול גם להשתמש בפונקציה זו כדי להבריח פורצים או גנבים.מצלמת האבטחה אלחוטית מצויד משודרג IP65 מדורג עמיד מעטפת החיצונית, אפילו במזג אוויר גרוע, זה גם יכול להגן על המשפחה והרכוש בטיחות(רק תואם עם 2.4 GHz Wi Fi לא עובד עם 5 GHz Wi Fi).צבע : 2021 01 מצלמת אבטחה בבית Topkech אלחוטי מצלמת אבטחה חיצונית יכולה להציע לך ולמשפחתך שקט נפשי.עם Tuya חכם ניטור הבית שלך יש רמה נוספת של הגנה גם כאשר אתה לא שם.נצל את היתרון שלנו Topkech לחיות-הזרמת מצלמות, להציג על הבית שלך מהטלפון שלך או המכשיר החכם בזמן העבודה או בחגים.חוט שלו-חינם עיצוב שאומר שאתה יכול למקם אותו כמעט בכל מקום ולא לדאוג להיות קרוב לשקע.מצלמת אבטחה היא בחירה אידיאלית עבור multi-שימוש תרחיש,חיצוני ופנימי,משרד,supermaket, חצר,מחסן.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.