• לאחרונה
מיילו נמתח האמן בד | 11x14 אינץ ' | חבילת ערך של 8 בדים לציור, דרוך & מוכנה לצייר אמנות אספקת אקריליק, שמן, מעורב רטוב מדיה, & השוטף, כותנה עם מסגרת עץ אורן

מיילו נמתח האמן בד | 11x14 אינץ ' | חבילת ערך של 8 בדים לציור, דרוך & מוכנה לצייר אמנות אספקת אקריליק, שמן, מעורב רטוב

הערכת המבקרים:
ILS 37.35

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

מוכן לצייר : בד 100% כותנה בד משולש דרוך עם גבס, נותן האמן פני השטח בינוני מרקם מתאים עבור מגוון רחב של צבע מרובות רטוב יישומי מדיה.איכות גבוהה אורן 5/8" פרופיל : מתוח על איכות גבוהה עץ אורן מסגרת של 5/8 אינץ ' נותן בד 3 D אפקט קל לתלות.הבדים הם בחוזקה נמתח בחזרה מהודקים עם גימור נקי. 8 עוז דרוך גבס : מחזיק צבע טוב הוא מושלם משטח הציור על אקריליק, שמן, רטובות התקשורת צבע אקרילי השוטף.צבעי מים, גואש, טמפרה, פוסטר צבע, עפרונות, פסטל , ושאר ציוד אמנות יכולה לשמש גם על זה בד פני השטח.בתפזורת חבילה של 8 הבדים : חבילת ערך ציוד אמנות לספק כלכלי דרך לכולם ליהנות תרבות ואמנות.בין אם אתה איש מקצוע צייר או רק תלמיד מתחיל, אלו הבדים יהיה נהדר עבור הכיתה הבאה שלך תחביב פרויקט אומנות או ציור צבע sip מסיבה!.החברה האמריקנית : מילו אמריקאית בבעלות ארה " ב. החברה, יש 100% אחריות לשביעות רצון.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.