• לאחרונה
16GB מקליט קול דיגיטלי נייד מיני מקליט עם השמעה | 288 שעות הקלטה | קיבולת טעינת USB | MP3, מגנטיים קטנים HD Audio מכשיר הקלטה על ההרצאה פגישה לראיון

16GB מקליט קול דיגיטלי נייד מיני מקליט עם השמעה | 288 שעות הקלטה | קיבולת טעינת USB | MP3, מגנטיים קטנים HD Audio מכשיר

הערכת המבקרים:
ILS 67.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

[סוללה בעלת קיבולת גדולה וזיכרון] : זה קטן בגודל כיס רשמקול יש הבדל גדול קיבולת זיכרון וחיי סוללה ארוכים.יש לו 16gb לבנות זיכרון שיכול לאחסן 288 שעות הקלטה של קבצים.ו 400 m Ah תומך הקלטה או השמעה באופן רציף במשך יותר מ-50 שעות לאחר במלואה.זה מגיע לך!. [מגנטי חזק & בחזרה קליפ עיצוב] : זעיר נייד לביש מקליט אודיו נוח לך בכל מקום שאתה רוצה!את גודל מיניאטורי, חזרה קליפ עושה את זה אפשרי כדי לקחת את הארנק, התיק או קבוע בכיס.ואתה יכול לצרף את זה על פני השטח של חפצים רבים העשויים ברזל בקלות עם מגנטי חזק עיצוב, כגון לכיסא, לשולחן רגליים, או אפילו מתחת למיטה. [HD מקליט קול עם הפחתת רעש] : עם שדרוג שבב DSP וחכמה בטכנולוגיית הפחתת רעש, המקצועי שלנו רשמקול תוכל להקליט HD מקליט קבצי 192 kbps, להפחית את רעש הסביבה ביעילות.שלנו מקליט עם צריכת חשמל נמוכה הגנה אז אתה לא צריך לדאוג לגבי לאבד את קבצי ההקלטה בשל סוללה.מושלם עבור פעילויות יומיומיות כגון נאומים, הרצאות, פגישות, ראיונות. [אחד-לחץ על מקליט & MP3 player] : זה הקלטה דיגיטלית מכשיר פשוט וקל לתפעול - פשוט אחד-לחץ הקלטה : לדחוף את זה כדי ההקלטות כדי להקליט את הקול ולעבור את זה כדי להציל להציל את המסמכים (נא לוודא שהדלקת המכשיר הזה קודם).מיני זה הטייפ יכול גם לשמש נגן mp3, אתה יכול להקשיב השמעה או ליהנות מהמוזיקה שאתה אוהב עם נתמכת אוזניות. [ניהול קבצים בקלות & USB לטעינה] : על ידי חיבור המקליט עם מחשב נתמך כבל usb, ניתן לטעון את המכשיר הזה ב 2-3 שעות ולנהל את קבצי ההקלטה בקלות.את הקובץ בשם עם תאריך & זמן יכול לעזור לך לגלות את אחד שאתה צריך במהירות.הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא סנכרון זמן המחשב שלך לפני השימוש בו בפעם הראשונה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.