• לאחרונה
1-3/8 שרשרת הקישור הגדר מסגרת שער ציר - לשימוש 1-3/8 קוטר מחוץ פוסט/צינור מגולוון שרשרת קישור פוסט מסגרת שער ציר - אגוזים/בולט כלל על ציר

1-3/8 שרשרת הקישור הגדר מסגרת שער ציר - לשימוש 1-3/8 קוטר מחוץ פוסט/צינור מגולוון שרשרת קישור פוסט מסגרת שער ציר -

הערכת המבקרים:
ILS 14.93

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

שרשרת קישור גדר מסגרת שער ציר בחוץ קוטר צינור/הודעות 1-3/8".נקבה מסגרת השער ציר.השער פוסט ציר נועד שנים של חלקה השער המבצע.אגוז/בולט על השער ציר כלל.השער ציר עשוי פלדה מגולוון למניעת חלודה אדום.שימוש בשרשרת חוליות גדר השערים. 1-3/8" מסגרת גודל ציר הוא אחד הנפוצים ביותר של גדלים עבור שרשרת קישור השערים. 1-3/8" OD פוסט/צינור.שרשרת קישור גדר מסגרת ציר מגולוון פלדה במשך שנים בתוחלת החיים. 5/8" ציר חור סיכה.שרשרת קישור גדר מסגרת שער ציר החוצה בקוטר 1-3/8" מסגרות.נקבה מסגרת השער ציר.השער ציר עשוי פלדה מגולוון למניעת חלודה.השער ציר בולט אגוז כלול הגדר ציר. 1-3/8" מסגרת גודל ציר הוא אחד הנפוצים ביותר של גדלים עבור שרשרת קישור השערים.זה שרשרת הקישור הגדר מסגרת שער ציר יש 5/8" ציר חור סיכה להשתמש ציר עם 5/8" מסמר שער פוסט צירים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.