• לאחרונה
מקליט קול, Searick 48GB 3343 שעות נייד מופעל ע י קול מקליט בעזרת נגן MP3, מטען USB, מהירות משתנה, סיסמה, שדרוג דיגיטלי מיני טייפ על הרצאות, מפגשים

מקליט קול, Searick 48GB 3343 שעות נייד מופעל ע י קול מקליט בעזרת נגן MP3, מטען USB, מהירות משתנה, סיסמה, שדרוג דיגיטלי

הערכת המבקרים:
ILS 59.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【שדרוג מעולה סטריאו הקלטה】לתמוך 1536 Kbps PCM מקליט.מקליט אודיו מאמץ לשדרג כפול מיקרופון רגיש עם הקלטה מקצועי שבב.לספק סופר ברורה קול מוקלט כאילו הדובר מדבר עומד לצידך.מקצועי מכשיר הקלטה עם DSP דיגיטלית & AGC בטכנולוגיית הפחתת רעש רעש-בחינם הקלטות, מתן עם ממש מלא וברור צליל טבעי. 【פשוט נועד קל להשתמש】פשוטות ורבות עוצמה מקליט קול דיגיטלי.מותאם תפריט בחירה אינטואיטיבית יותר הנווט.פשוט שלושה לחץ על ההקלטה, שמירת משחק, להכין מיני מקליט אודיו סופר ידידותית למשתמש.רשמקול דיגיטלי במהירות ובקלות.מצב פשוט, מושלם למתחילים.הכי ידידותי למשתמש רשמקול תוכנן על ידי SEARICH, כל לחצני הפעלה בצד הקדמי,מבצעי היגיון כמו טלפון חכם. 【קיבולת גבוהה סוללה וזיכרון】 48 GB מיני רשמקול עם built-in סוללה נטענת 300m Ah. 16 GB זיכרון פנימי של 32 GB כרטיס TF(כלול, הוכנס רשמקול). 48 GB מקליטים יכול לאחסן 3343 שעות של קבצי הקלטה.תמיכה עד 64 GB כרטיס TF (בנוסף לרכוש) הרחבה. 300m Ah סוללה נטענת, תמיכה עד 27 שעות הקלטה רציפה.לקבל סופר חיי העבודה.זה נהדר usb מקליט הקול מקליט על-ידי הגשמת כל ההקלטה שלך צריך. 【מופעל ע "י קול מקליט עם רכב-הפנאי פונקצית】דיגיטלי זה מופעל ע" י קול מקליט יכול להגדיר את הקול דציבלים ב-7 רמות שונות, כוללים להגדיר את AOR קולית מופעלת הפונקציה.ללא קשר את רמת עוצמת הקול, עם הקול הנכון רמת דציבלים, מכשיר האזנה לתפוס את מדברת מילים בלבד.אין יותר שקט ללחוש או קטעי טקסט.ביעילות להציל את מרחב הזמן ומקליט קול שלך מקשיב זמן.אודיו דיגיטלי מקליט עבור פגישה, פגישות, ראיונות, נאומים בקלות. 【6 דיגיטלית-הגנה באמצעות סיסמא】דיגיטלי מקליטי קול יכול להגדיר סיסמא, ללא הסיסמה שלך, אף אחד לא יכול להדליק את המכשיר ושמעתי את קבצים מוקלטים.להגן על הפרטיות שלך.לשמור האידיאלי שלך במקום בטוח.הודעה חשובה : אם אתה שוכח את הסיסמה בטעות, יש לך את ההזדמנות כדי לפענח.בטובך לקרוא את המדריך למשתמש לקבלת פרטים.אתה תמיד מרגיש חסר אונים כאשר אתה לא יכול להדביק את הדובר?.אתה רוצה להיות ברור מקליט בראיון?.תהנה דרך קלה להיפטר הערות.חובה עוזר מקליט קול למורים, תלמידים, רופא,חולים.SEARICH מיני נייד מקליט יהיה לענות על כל הדרישות שלך.מושלם לכל צורך זוכר את השיחה.טוב עבור ההקלטה שלך, רעיונות, תזכורות, הרצאות, פגישות, ראיונות, וכו'.זה שימושי מתנה עבור סטודנטים, מרצים, מורים, עסקים, עורכי דין, סופרים, עיתונאי.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.