• לאחרונה
אמרסון SmartSet שעון מעורר רדיו עם Bluetooth רמקול, טעינה/טלפון מטענים עם יציאת USB עבור iPhone/iPad/אייפוד/אנדרואיד ו טבליות, ER100301

אמרסון SmartSet שעון מעורר רדיו עם Bluetooth רמקול, טעינה/טלפון מטענים עם יציאת USB עבור iPhone/iPad/אייפוד/אנדרואיד

הערכת המבקרים:
ILS 63.34

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

Bluetooth V4.1. פלט USB עבור טעינה נייד 2.1 a 5 V.לחצן תא סוללה (כלול) שומר זמן & הגדרות התראה.כוונון דיגיטלי FM רדיו, 20 תחנת זכרונות.פטנט חכם אוטומטי הגדרת זמן מערכת.מגדיר באופן אוטומטי את עצמו נכון שנה, חודש, תאריך, יום ושעה ברגע שאתה תחבר את זה ואחרי כל הפסקת חשמל.קל לקריאה, 1.4" תכלת LED תצוגת שעון, דימר שליטה.קל לתכנת.את כחול רך אור בלילה הוא הוסיף נוחות.האזעקה יכולה להיות מתוכנת לפעול בימי חול בלבד, סופי שבוע בלבד, או כל שבעת ימי השבוע.להגדיר את אזעקה כדי להעיר אותך האהובים FM מוסיקה או ידיעות, או זמזם.תבנית שם : רמקול פלט USB עבור טעינה נייד 2.1 A i/o 2.1.לחצן תא סוללה (כלול) שומר זמן & הגדרות התראה.כוונון דיגיטלי FM רדיו, 20 תחנת זכרונות.פטנט חכם אוטומטי הגדרת זמן מערכת.מגדיר באופן אוטומטי את עצמו נכון שנה, חודש, תאריך, יום ושעה ברגע שאתה תחבר את זה ואחרי כל הפסקת חשמל.האזעקה יכולה להיות מתוכנת לפעול בימי חול בלבד, סופי שבוע בלבד, או כל שבעת ימי השבוע.להגדיר את אזעקה כדי להעיר אותך האהובים FM מוסיקה או ידיעות, או זמזם.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.