• לאחרונה
Partsam 20Pcs 6.2 אינץ ' ענבר הוביל טריילר תוחמים אישור מנורות 12 דיודות הפגוש הקדמי בר אורות משאית טרקטורון שטח המאמן אורות Led משטח הר עמיד למים 12V DC

Partsam 20Pcs 6.2 אינץ ' ענבר הוביל טריילר תוחמים אישור מנורות 12 דיודות הפגוש הקדמי בר אורות משאית טרקטורון שטח המאמן

הערכת המבקרים:
ILS 98.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

בכל ענבר אור מגיע עם 12 אמבר גבוה כוח led דיודות - 2 שורות של 6.הכל התחיל בקיץ 2013, עם פשוטה, עם רעיון נועז : לעשות טוב יותר חלקים אוטומטי. 1/2" - אולטרה דק. כמו רוב הטריילרים האורות של סגנון זה הם כמעט סנטימטר גבוה, זה אחד האמצעים גובה 1/2" - באמת מאוד מאוד דק.אוטומטי Multi-Channel מכירות – אנחנו בהצלחה לפרסם את המוצרים שלנו על פלטפורמות מרובות ולשמור top-rated בריא המוכר חשבונות, אשר לשמור על לקוחות נמשכים למוצרים שלנו.הממדים הכולל : 6.הכל התחיל בקיץ 2013, עם פשוטה, עם רעיון נועז : לעשות טוב יותר חלקים אוטומטי.עכשיו PARTSam גדל מאוד להיות אחד של פלטפורמות מובילות של מסחר אלקטרוני ב חלקים אוטומטית של מוצרים נלווים התעשייה.מקצועי המוכר - לקוחות ישירות איתנו לגבי בעיות וחששות הם ניסיון עם המוצרים.אחריות : אנו באמת מציעים 1 שנה אחריות עבור אלה סגלגל שטוח ענבר סימון LED טריילר אורות!אם יש לך שאלות או בעיות על קו ישר, אורות led, אנא אל תהסס לשלוח לנו ואנו תשובה תוך 24 שעות;.במילים אחרות, לא רק עם יותר חלקי רכב - דרך טובה יותר לעשות דברים.סוג חדש של רכב חברה שעובדת יד ביד עם למשתמשים לעשות משהו מדהים, משהו משמעותי. 6-1/5" (L) x 1-7/8" (W) x 1/5" (ד)(כ.בעוד רוב תוחמים של סגנון זה הם כמעט סנטימטר גבוה, זה אחד האמצעים ב-כ.יישומים : בשימוש נפוץ על Freightliner, מאק, קנוורת', משאיות הבינלאומי, נראה נהדר על הפגוש שלך, מונית-ו-sleeper, ערכות פנדר שומרים, וכמעט בכל מקום אחר שאתה יכול לדמיין.זה חוסך יצרנים מרחב, זמן, כאב ראש.0" בין חורים להרכבה( נמדד center-to-center);.זה הר סומק, אור led בנויות עם 2 צמות חוטים : שחור טחון אדום היא חיובית.ניהול מלאי/מחסנים & הגשמה – עם המחסן שלנו ממוקם בעיר Milpitas, קליפורניה, אנחנו מטפלים ניהול מלאי על המוצרים שלנו. לא הרכבה חומרה כלולה.ניהול מלאי/מחסנים & הגשמה – עם המחסן שלנו ממוקם בעיר Milpitas, קליפורניה, אנחנו מטפלים ניהול מלאי על המוצרים שלנו.אנחנו ממשיכים להרחיב את בסיס הלקוחות כפי שאנו מוסיפים עוד ערוצי מכירה.סוג חדש של רכב חברה שעובדת יד ביד עם למשתמשים לעשות משהו מדהים, משהו משמעותי.עכשיו PARTSam גדל מאוד להיות אחד של פלטפורמות מובילות של מסחר אלקטרוני ב חלקים אוטומטית של מוצרים נלווים התעשייה.אלה אליפסה led תוחמים הם נמוכה במיוחד-פרופיל סמן אור.אנחנו ממשיכים להרחיב את בסיס הלקוחות כפי שאנו מוסיפים עוד ערוצי מכירה.פונקציות : אלה surface mount led יכול להיות עובד כמו טריילר אורות led תוחמים, בצד תוחמים, סיווג led אורות, הפגוש הקדמי בר אורות, aux האיתות האורות, פנדר אורות, חיווי אורות, אורות משאית וכו'. כולל נירוסטה רים.זה עיצוב חדש הוביל סמן אור. 12 אמבר דיודות - 2 שורות של 6.אלה אמבר נורות led הם אוניברסליים על 12 V DC כלי רכב, בעיקר משאיות כבדות.זה חוסך יצרנים מרחב, זמן, כאב ראש.החבילה כוללת 20 חתיכות ענבר 12 דיודה LED דקים תוחמים עם נירוסטה רים Bezels, עדשה שטוחה, ברגים כלולים עבור הרכבה קלה;.במילים אחרות, לא רק עם יותר חלקי רכב - דרך טובה יותר לעשות דברים.מקצועי המוכר - לקוחות ישירות איתנו לגבי בעיות וחששות הם ניסיון עם המוצרים.יצרנים לא להתמודד ישירות עם לקוחות בודדים, אבל לחוות את היתרונות של העסק שלהם, וזה אופייני win-win שיתוף פעולה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.