• לאחרונה
Maniquins והגמד ראש עם שיער אנושי, פרימיום שיער אמיתי לבובות Manican ראש ספרית הדרכה בובת הראש, קוסמטיקה לבובות ראש עם שיער אדם סטיילינג קולעת בפועל (14 אינץ')

Maniquins והגמד ראש עם שיער אנושי, פרימיום שיער אמיתי לבובות Manican ראש ספרית הדרכה בובת הראש, קוסמטיקה לבובות

הערכת המבקרים:
ILS 50.97

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

????【אמיתי 100% שיער אדם& שחור טבעי 1 B#】 קוסמטיקה לבובות ראש עם שיער אנושי הוא חלק כמשי ללא מקורזל, סבך חופשית ורכה, אשר לא נפגעה היד שלך!והגמד ראש עם שיער אנושי הוא עצבו מחדש את מאוד בקלות עם תרמי כלים.הערה : שפיכת בפעם הראשונה שאתה משתמש רגיל, pls המסרק (שיער הבובה) את השיער מלמטה הראש. ????【המשודרג טכנולוגית, מעט מאוד שפיכת】 שדרוג הטכנולוגיה ממזערת את שפיכת קוסמטיקה לבובות ראש עם שיער אדם ומרחיב את חיי השירות.צפיפות של שיער הבובה הוא אחיד מאוד וזה נראה עובי.שחור טבעי 1 B# והגמד ראש עם שיער אנושי : ללא כימיקלים, יהיו כמה אפור שיער. ????【MANIQUINS גודל הראש& מתנות】 בגודל של והגמד ראש עם שיער אנושי : 21" היקף הראש, 15" מאוזן לאוזן, 15" מן המצח נפאלם.& שיער הבובה מתנות : 1pc השולחן מלחציים הולדר, 1set להגדיר את המסרק, 50pcs T סיכות, 2pcs duckbill קליפים, 1pack של גומיות (קוסמטיקה לבובות ראש עם שיער אדם). ????【מקצועי לאימון】 קוסמטיקה לבובות ראש עם שיער אדם מתאים כביסה/מיזוג, סלסול/יישור, הלבנה, חיתוך, קליעת צמות, שיער-סטיילינג.והגמד ראש עם שיער אדם הבובה המושלמת עבור הספר לקוסמטיקה ומכון החינוך.אתה יכול לשתף את זמן נפלא עם הילדים שלך כאשר אתה משחק את לקוסמטיקה בובת ראש עם שיער אדם. ????【המוחלט להבטיח את שביעות רצון】 אנחנו ממש קוסמטיקה לבובות ראש עם שיער אנושי היצרן זה שנוכל להבטיח את האיכות של והגמד ראש עם שיער אדם.אתה יכול לקנות באיכות מעולה הבעה קולעת שיער מחיר טוב מאוד.אם שיער הבובה לא עונה על הציפיות שלך, פשוט צור איתנו קשר בבת אחת.גודל : 14 סנטימטר (חבילה של 1).

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.