• לאחרונה
8629 אוניברסלי גלגל הנושאת רכזת הכלי להסרת + 6007 התחתון זרוע שליטה חטטניות כלי + 7661 Caliper בלם קולב ווים, רכב ערכת כלי העבודה הטוב ביותר על בלימה, כיוון הציר ההשעיה עבודה (סט

8629 אוניברסלי גלגל הנושאת רכזת הכלי להסרת + 6007 התחתון זרוע שליטה חטטניות כלי + 7661 Caliper בלם קולב ווים, רכב ערכת

הערכת המבקרים:
ILS 152.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【8629 אוניברסלי גלגל הנושאת רכזת הכלי להסרת】ישירה תחליף ATD 8629, אוניברסלי מתאים הר עבור כל סרן נעול רכזות, כולל 5, 6 ו-8 לסחוב רכזות.יכול בבטחה ובמהירות מסיר את הגלגל רכיבים / קפוא רכזת מכלולים באופן מיידי מבלי לפגוע היסוד באמצעות גלגל רכזת הכלי להסרת. 【6007 התחתון זרוע שליטה חטטניות כלי】התחתון זרוע שליטה חטטניות כלי מקצועי מוט ברזל כדי לחלץ את התחתון זרוע שליטה להפריד את התחתון משותף הכדור.זה עובד עבור כל 7/8" קוטר מוט ברזל.ישים עבור רוב חזית כונן גלגל רכב, נפילה מכוניות, אלימות במשפחה כלי רכב, מיניוואנים.תואם עם OTC 6007. 【7661 Caliper בלם קולבים】פעם בשלום ובבטחה להחזיק את מחוגה בלם במהלך הבלמים שינויים, מסבי הגלגלים, ציר פירי השעיה מתן שירות.עוזר בקלות להחזיק/לרסן מחוגה בלם מהדרך, הפחתת נזק אפשרי מחוגה, בלם צינורות וחלקים אחרים.תואם עם OTC 7661. 【חומר מעולה】עשויים באיכות גבוהה פלדה עבור כוח גדול, למנוע קורוזיה וחלודה, פגיעה יש הבלמים, ההגה כיוון הציר פיר או השעיה עבודה לעשות, אתה יודע כמה מעצבן זה יכול להיות כדי לשמור על מחוגה בלם מהדרך.למרות מכניקה חוט או אזיקונים יכול לעזור לרסן אותם ולמנוע נזק מחוגה, צינורות וחלקים אחרים, זה לוקח זמן ויוצר waste.By באמצעות המסור שלנו, מטרת-הכלי הספציפי, youll למצוא כל עבודה, קל יותר, מהיר יותר, פחות מתסכל, לחסוך את הזמן והאנרגיה שלך.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.