• לאחרונה
סוויצר & כתום חג המולד כסף קלפים עם מעטפות עבור בני נוער ומבוגרים. 24 כרטיסי ברכה לחג המולד - עבה פתקים ומעטפות, 300gsm כרטיסי ברכה עם מעטפות (120gsm). חג המולד מתנה מחזיק הכרט?

סוויצר & כתום חג המולד כסף קלפים עם מעטפות עבור בני נוער ומבוגרים. 24 כרטיסי ברכה לחג המולד - עבה פתקים ומעטפות, 300gsm

הערכת המבקרים:
ILS 14.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

חגיגי, לא דקיק : תן לו שלג.. ולתת לו גשם כסף זה חג המולד עם S&O חג המולד כסף הולדר.זו קבוצה של 24 כרטיסי ברכה עם מעטפות הן רדיד זהב מודפס ומוכן להיות מלא עם C. A. S. H כסף עבור ילדים גדולים שיש להם תוספת יפה השנה (עם איזון בריא של שובב).כרטיס יוקרה במלאי : לשכוח את אלה מספקות כרטיסי – אף אחד לא אוהב האלה על המדיה.שלנו 3.5" x 6.5" כרטיסי חג כסף בעל נועדו באירופה מודפס על 300gsm כרטיסים.תתחיל לכתוב עם כל עט, הם מט שאינו מדמם בפנים.מגיע גם עם בצבע אדום 120gsm מעטפות.תוססת כסף לחופשה כרטיסים : הם הנמרץ ביותר notecards ראית, והם גם הכי צבע עשיר. 24 קלפים ב-6 עיצובים מרהיבים מודפס בנדל רדיד זהב!ועם כסף בעל מ/תווית.כמו גם כסף, כרטיסי חג המולד, אתה יכול להשתמש בהם בתור מתנת החג מחזיקי כרטיס.אנחנו יודעים כרטיסים : בזכות חלקה כותב השטח, עיצוב בטוב טעם, המקורי שלנו ורוד כרטיסי תודה היה פופולרי במשך שנים.ועכשיו אנחנו מביאים לכם את סוויצר & כתום מגוון של כרטיסי ברכה עם מעטפות.מ וחגיגה commiseration, התאמה אישית לכל אירוע!. 12 חודשים אחריות : אם ראית אי פעם קשר קלוש, מרח כרטיס עצמך, אתה יכול להיות בטוח הרגש הולך לאיבוד באיכות.לתת לכולם חג המולד כרטיס כדי לפתוח את השנה עם האוצר כי הם אוצר!הכסף שלנו כרטיסי חג המולד מגיעים גם עם 12-חודשים הכסף בחזרה להבטיח.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.