• לאחרונה
1pc 4 חליל HSS Counterbore טחנת סוף M3.2-M16.5 טייס להתאים קצת חותך טחינה עבור עץ/מתכת קידוח Counterbore מיל על ידי LIUSI JUNST (חיתוך קצה אורך : M14.4x24x12x90)

1pc 4 חליל HSS Counterbore טחנת סוף M3.2-M16.5 טייס להתאים קצת חותך טחינה עבור עץ/מתכת קידוח Counterbore מיל על ידי

הערכת המבקרים:
ILS 101.55

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

במהירות, בצורה חלקה, בצורה מדויקת לחתוך.ניתן לעבד באופן ישיר או עיבוד מצוין ל " טיפול בחום עובש.יכול כרסום של נחושת, אלומיניום, כלי פלדה, ברזל יצוק, וכו'.צמצום מספר כלי שינויים, לשפר את המכונה למפעיל תנועה, קצב, להציל את העובש עושה הזמן. 1pc 4 חליל HSS Counterbore טחנת סוף M3.2-M16.5 טייס להתאים קצת חותך טחינה עבור עץ/מתכת קידוח Counterbore Mill Feature : במהירות, בצורה חלקה, בצורה מדויקת לחתוך.ניתן לעבד באופן ישיר או עיבוד מצוין ל " טיפול בחום עובש.יכול כרסום של נחושת, אלומיניום, כלי פלדה, ברזל יצוק, וכו'.צמצום מספר כלי שינויים, לשפר את המכונה למפעיל תנועה, קצב, להציל את העובש עושה הזמן.פעם התאספו על מכונת כרסום.מתאים מגולף, מכונות במהירות גבוהה.מפרט : חומר : מהירות גבוהה Steel Type : Counterbore סוף Mill Note מבוא פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה על צג המחשב שלך מאז המסכים אינם מכוילים אותו.החבילה כולל : 1pc Counterbore סוף Mill Dear לקוח : שלום, על מנת להפוך את הקניות שלך למהנה יותר, אנו מספקים 365 ימים של שירות.אם יש לך שאלות, אתה יכול להתייעץ עם שירות הלקוחות שלנו ואני אענה לך בהקדם האפשרי.תודה על הקריאה.תודה!.

פרטים נוספים

חומר:
פלדה במהירות גבוהה
סוג:
Counterbore טחנת סוף
הערה מבוא :
פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה על צג המחשב שלך מאז המסכים אינם מכוילים אותו. :
החבילה כולל:
1pc Counterbore טחנת סוף :
לקוח יקר:
שלום, על מנת להפוך את הקניות שלך למהנה יותר, אנו מספקים 365 ימים של שירות. אם יש לך שאלות, אתה יכול להתייעץ עם שירות הלקוחות שלנו ואני אענה לך בהקדם האפשרי. תודה על הקריאה. תודה!

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.