• לאחרונה
mooas 3D LED שעון קיר גדול בתוספת לבן עם שליטה מרחוק, 15 אינץ ' LED שעון, מודרניות לקיר, שעון 12/24 תאריך/שעה תצוגת השעון המעורר, בהירות מתכווננת,טמפרטורה

mooas 3D LED שעון קיר גדול בתוספת לבן עם שליטה מרחוק, 15 אינץ ' LED שעון, מודרניות לקיר, שעון 12/24 תאריך/שעה תצוגת

הערכת המבקרים:
ILS 82.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

Mooas 3 D LED שעון קיר גדול בתוספת לבן. 3 D מודול עיצוב שמפריד בין החלקים מעט ימני, אשר ממלא את תפקיד מתוחכם, תלת מימדי הפנים אובייקט.ברור בהירות גבוהה Led מופצים ברחבי המודול מצוינים הקריאות.מסוגל להתאים את בהיקות ב-3 רמות. (גבוה-בינוני-נמוך).כל שולט על השעון מורכב קטן שלט רחוק! (לוח שנה, שעון מעורר, טמפרטורה, שעון עצר, ספירה לאחור, 12/24 H מצב).זה משנה אוטומטית את בהיקות כמו רמה נמוכה בחלל האפל, וגם שינויים כמו רמה גבוהה בתוך מקום מואר בשל built-in חיישן שמזהה את האור.טיימר : עם טיימר ניתן להגדיר מ 99 דקות, זה קל לקבוע את הזמן הרצוי מבוסס על הצרכים שלך.אידיאלי עבור שימוש יומיומי כגון בישול, פעילות גופנית, כאשר לוקחים תנומה או עבור אירועים מיוחדים כמו ערב השנה החדשה.כדי להגדיר את טיימר ספירה לאחור, לחץ תחילה על כפתור טיימר.לאחר מכן, הקש והחזק את לחצן מצב כדי להגדיר את זמן הספירה לאחור.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.