• לאחרונה
Kasa חכם מתג האור HS200, מוט יחיד, צריך נייטרלי תיל, 2.4 GHz, Wi-Fi מתג האור עובד עם אלקסה וגוגל הביתה, UL מוסמך, לא האב נדרש , לבן

Kasa חכם מתג האור HS200, מוט יחיד, צריך נייטרלי תיל, 2.4 GHz, Wi-Fi מתג האור עובד עם אלקסה וגוגל הביתה, UL מוסמך, לא

הערכת המבקרים:
ILS 19.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

קל מודרך להתקין : נייטרלי חוט נדרש, קיר סטנדרטיים צלחת בגודל.לא צריך להבין את מורכבות מתג חיווט או מאסטר לעומת עזר מתג תצורות; את Kasa היישום מנחה אותך דרך קל, צעד אחר צעד ההתקנה.צריך 2.4 GHz חיבור Wi-Fi.שליטה מכל מקום : הצג את האור מצב.להפוך אלקטרוניקה לסירוגין מכל מקום עם הטלפון החכם שלך באמצעות Kasa אפליקציה, בין אם אתה בבית, במשרד או בחופשה.שליטה קולית : ליהנות ללא ידיים נוחות של שליטה על האורות בבית שלך עם הקול שלך באמצעות Alexa או Google עוזר; מושלם עבור פעמים כאשר הידיים שלך מלא או כניסה לחדר חשוך.תזמון : השתמש טיימר או ספירה לאחור לוח זמנים מוגדר החכם שלך לעבור באופן אוטומטי ולכבות בזמן שאתה בבית או בדרכים.הפעל את מצב " באופן אקראי הפעלה וכיבוי לעבוד פוטנציאל פולשים.מהימן ואמין : תוכננה ופותחה בעמק הסיליקון, Kasa הוא מהימן על ידי למעלה מ-4 מיליון משתמשים.UL מוסמך על בטיחות השימוש.גודל : 1 חבילה | צבע : לבן.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.