• לאחרונה
UWDESY 10Pcs כחול 4 LED בצד תוחמים הקדמי האחורי הפנים אישור זנב אור אזהרה להפוך אינדיקטורים Underglow גלגל רוק מנורה אוטומטית משאית טריילר זנב המכונית קרוואן קרוואן הסירה טרקטו

UWDESY 10Pcs כחול 4 LED בצד תוחמים הקדמי האחורי הפנים אישור זנב אור אזהרה להפוך אינדיקטורים Underglow גלגל רוק מנורה

הערכת המבקרים:
ILS 32.87

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

צריכת חשמל נמוכה & לצייר הנוכחי-Long Life LEDDC 12 V-24 V,150 לומן כל אור,תוחלת חיים ארוכות, הממונה תאורה & יציבות גבוהה,יעילות זוהר ,הצריכה נמוכה.היישום יכול לעבוד בתור סמן צד,אור, אורות הניווט,גלגל ובכן אור,אבן אור, שלב אור, באדיבות אורות,טריילר אור, להפוך אות,סיווג אור,זיהוי אור, לקשט את האור.שימוש נרחבאוניברסלי עבור כמעט כל 12-24 V.כגון טנדרים, משאיות, קדימונים,מכונית,רכב שטח, ואן ,קרוואן, סירה ,משאית, אוטובוס ,קרוואן, קרוואנים ועוד.איכות גבוהה-תופעות סמן אור עם כרום לוח,חתום אור עם 4 יח ' - LED בהספק גבוה,עם עיצוב עמיד למים IP 68,Shockproof & Dustproof,מבריק ועמיד לאורך זמן.קל להתקנההחוט הלבן הוא שלילי, החוט השחור הוא חיובי,כולל ברגים.חינם בורג הסט קלטת קצף בסיסים כלולים.אור צבע : כחול.עדשה צבע : כחול.סוג LED : 4 נוריות 3825 SMD.עבודה מתח : DC 12 V-24 V.שטף : 150 לומן.כוח : 1.5 וו עמיד למים רמה : IP68. LED אורך חיים : עד 50,000 שעות.חומר : מחשב עדשה + כרום לוח.חיווט : 2 שחור הוא חיובי : לבן, הוא שלילי).פונקציה : סיווג מנורות, בצד סמן מנורות, אורות זיהוי, טריילר אורות וכו'. 1.צריכת חשמל נמוכה וגם לצייר הנוכחי-חיים ארוכים : LED נוריות אלה ימשוך פחות הנוכחית, יוצר פחות חום בהירים ואור מהר יותר מאשר נורת ליבון. 2.אוניברסלי led תוחמים : נהדר עבור טנדרים, משאיות, קראוונים, קרוונים נסיעות, הסירה טריילר, סוס נגרר, רכב שטח, ואן הקרוואן, הסירה משאית, אוטובוס ,קרוואן הסירה החניכים או קראוונים. 3.יישומים : פנימיות וחיצוניות משתמש ,לגבות את האור, את הכביש תאורה, משאית, טריילר פנימי & חיצוני תאורה, בנייה תאורה, גינה, תאורה אחורית. 4.סיווג מנורות כבד משאיות, סמי-טריילרים, מטען קדימונים, סירות וכו', רכב עבודה, וכל רכב הדורשים איכות נקודה מדורג תאורה.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.