• לאחרונה
CNC Spoilboard חיפוי נתב קצת, 1/4 חומות 1 קוטר חיתוך, קרביד להכניס לוח השטחת נתב ביטים הקצעה קצת עץ המקצועה קצת כלי נגרות על ידי BINSTAK

CNC Spoilboard חיפוי נתב קצת, 1/4 חומות 1 קוטר חיתוך, קרביד להכניס לוח השטחת נתב ביטים הקצעה קצת עץ המקצועה קצת כלי

הערכת המבקרים:
ILS 44.66

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

2-אגף להכניס CNC נתב קצת : שוק : 1/4"; חתך בקוטר : 1" ; קרביד מוסיף : 12*12 מ " מ. 2-עיצוב הכנף, וכתוצאה מכך יותר מאוזנת הכלי תוך כדי ריצה.תעשייתי הנתב עץ CNC קצת : כוח-גוף פלדה עם אנטי שוחד עיצוב, 2 להבי חיתוך.חסכוני להכניס קצת : את חיפוי נתב קצת מנצל 4-צדדית מוצק קרביד מוסיף.כל 4 הקצוות של מוסיף קרביד יכול לשמש, להשתמש במברג כדי להפוך אחרים הלהב החוצה.להחליף את קרביד מוסיף בעת הצורך, במקום להחליף את כל העסק.עלות פתרון יעיל בהשוואה מולחמות נתב סיביות, קרביד המוצק ספירלת סיביות.זה המקצועה נתב קצת מושלם עבור עץ לוחות שיטוח, פני השטח או המטוס את המשטח העליון של spoilboard.בשימוש על רך, קשה יער, סיבית, MDF, עץ לבוד קומפקטי לוח, למינציה, אקריליק ועוד.השתמש ב CNC ועוד אוטומטי נתבים, כמו גם כף היד, שולחן רכוב נייד נתבים.כגון נגרות מכונת חריטה, חיתוך, מכונת וכו'.את מקס ר. פ. מ ' של 1/4 שוק חיפוי נתב קצת 18000. השתמש ב CNC ועוד אוטומטי נתבים, כמו גם כף היד, שולחן רכוב נייד נתבים.בבקשה הצמיד אותו לקו של קצת פיר.הוספת פיר לתוך הקולט קטן מדי עלול לגרום הפיר לכופף.להכניס חומר : כבד קרביד.גוף החומר : חוזק הפלדה.צבע : שחור.שוק : 1/4".חתך בקוטר : 1".נא לשים טוב את אמצעי המיגון ולא תמיד ללבוש הגנה העין.לא ללבוש כפפות, כדי למנוע סכנה של להיתפס כלי ומושך את היד שלך להביא את הפצוע. במהלך קצת מסתובב.לבחון את הקטעים לפני השימוש סדקים או צ ' יפס.אין להשתמש פגום או שור סיביות.לוודא סיביות מאובטח כראוי לאסוף ולהגיע מחוון מארק ("K" מארק).מקס.סל " ד ב-18000. תעשייתי, תעשייתי כוח-גוף פלדה, תעשייה להכניס סכינים.אלה תעשייתי נתב ביטים תכונה מוצק קרביד מוסיף סכינים עם ארבע קצוות חיתוך זה מאפשר למשתמשים כדי לסובב את הסכין, כאשר צד אחד הופך להיות משעמם מתן לסיים באיכות זמין על כלי נגרות.מעולה נגרות קאטר, מדויק, חלק, לא באר קצוות המקצועה נתב קצת.זה ניתוב קצת גדול על חיתוך גדול משטח אזורים על פני השטח הקצעה.מהיר ההסרה של חומר על פני שטח גדול עוזב משופרת לסיים בחלק התחתון של החתך.נהדר עבור קבלת יד אחרים נגרות העבודה שלנו - plaining נתב ביטים הם הבחירה המועדפת של אנשי מקצוע וחובבים כאחד, עם פיסות אלה, אחד יכול לעשות קומה, דלת ארון וכו'.טוב עבור הבית ושיפור.את מקס ר. פ. מ ' של 1/4 שוק חיפוי נתב קצת 18000.השתמש ב CNC ועוד אוטומטי נתבים, כמו גם כף היד, שולחן רכוב נייד נתבים.בבקשה הצמיד אותו לקו של קצת פיר.הוספת פיר לתוך הקולט קטן מדי עלול לגרום הפיר לכופף.את חיפוי נתב קצת מנצל 4-צדדית מוצק קרביד מוסיף.כל 4 הקצוות של מוסיף קרביד יכול לשמש, להשתמש במברג כדי להפוך אחרים הלהב החוצה.להחליף את קרביד מוסיף בעת הצורך, במקום להחליף את כל העסק.עלות פתרון יעיל בהשוואה מולחמות נתב סיביות, קרביד המוצק ספירלת סיביות.להכניס חומר : כבד Carbide Body חומר : סופר כוח Steel Color : Black Shank : 1/4"חתך בקוטר : 1".נא לשים טוב את אמצעי המיגון ולא תמיד ללבוש עין protection Do לא ללבוש כפפות, כדי למנוע סכנה של להיתפס כלי ומושך את היד שלך להביא את הפצוע. במהלך קצת מסתובב.לבחון את הקטעים לפני השימוש סדקים או צ ' יפס.אין להשתמש פגום או שור סיביות.לוודא סיביות מאובטח כראוי לאסוף ולהגיע מחוון מארק ("K" מארק)מקס.סל " ד ב-18000.

פרטים נוספים

להכניס חומר:
החובה כבדה קרביד

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.