• לאחרונה
CoolBELL עם גג נפתח תרמיל תיק כתף תיק שליח תיק מחשב נייד עסקים, תיק פנאי תיק רב-תפקודית נסיעות התרמיל מתאים 17.3 אינץ מחשב נייד עבור גברים/נשים (בד אפור כהה)

CoolBELL עם גג נפתח תרמיל תיק כתף תיק שליח תיק מחשב נייד עסקים, תיק פנאי תיק רב-תפקודית נסיעות התרמיל מתאים 17.3 אינץ

הערכת המבקרים:
ILS 68.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

סיקור : תוכניות מתחילה בתאריך הרכישה.כתמים, קרעים או התפר ההפרדה מכוסה מהיום הראשון.פגמים בחומרים או בייצור מכוסה לאחר אחריות יצרן פג תוקף.המוצר זכאות : מוצרים שנרכשו ב-30 הימים האחרונים זכאים לכיסוי על-ידי התוכנית. .מידות : 18.8 x 5.1 x 13.7 אינץ; מתאימה עד 17.3 אינץ ' נייד.שלושה נושאים סגנונות.אתה יכול להשתמש בו כמו תרמיל כתף תיק תיק שליח.גם הרצועות יכול להיות מוסתר כאשר אתה משתמש בו שליח התיק, תיק כתף.הידית יכולה להיות מוסתר בכיס עם רוכסן, כאשר משתמשים בו כמו תרמיל.שני כיסים הקדמיים חיצוניים, נוח oganize את הפריטים שאתה רוצה לבצע.מרווח תא מחשב נייד אביזר, תא.עיצוב מיוחד תא מחשב נייד עם טלסקופי חגורת מספק הגנה נוספת עבור המחשב הנייד שלך.עדיין לשמור 3 ימים בגדים לנסיעה.מרווח מספיק עבור הצורך שלך.עיצוב קל הוא קל לביצוע.העליון ידית אחיזה מציע מהר קח ולך סגנון.עיצוב ארגונומי מבטיח את פיזור כוח המשיכה של fulled התיק.צבעים : בד אפור כהה | גודל : 17.3 ס " מ.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.