• לאחרונה
HIKARI UltraFocus H4/9003 נורות LED,18000LM,Dual Beam,32W ראש ZES LED שווה ערך ל 120W LED רגילים,ביצועים גבוהים LED המרה קיט,HB2 הלוגן שדרוג החלפה,Canbus מוכן,6000K לבן

HIKARI UltraFocus H4/9003 נורות LED,18000LM,Dual Beam,32W ראש ZES LED שווה ערך ל 120W LED רגילים,ביצועים גבוהים LED

הערכת המבקרים:
ILS 134.99

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

·【העליון הוביל טק מ-ZES LED המשפחה】 את ZES ידוע להפקת הביצועים הגבוהים ביותר שבבי LED ו-Hikari Ultra Focus הלוגן שדרוג החלפת נורות לא יוצא מן הכלל.Hikari Ultra Focus נורות LED יש המושלם קרן דפוס, מה שאומר שהם מספקים מעולה ראות 6000 K טמפרטורת צבע זה מספק תחושה של קיצוני בהירות.זה מגדיר Hikari אולטרה נורות LED מלבד מותגים אחרים!. ·【18,000 אני ביצועים גבוהים】אלה הם החלק העליון לפיד led פנס נורות ברחבי העולם.אנחנו מציגים HIKARI Ultra, הדור הבא של ZES בהיר קיצוני סדרת נורות!זה חזק העיצוב החדש מייצר מדהים 500% בהירות על המניות, תוך שמירה על סופר נמוכה צריכת החשמל של פחות מ-32 וואט. ·【המדים ממוקד קרן דפוס, פטנט עיצוב.】HIKARI Ultra LED נורות שימוש ביותר ZES LED טכנולוגיה, ייצור אולטרה בהיר קרן עם קרן דפוס זה מתוכנן לספק חדות לחתוך את הקו, ריכוז האור בו הוא נחוץ, ללא סנוור התנועה המתקרבת.ניצול האחרונה ZES טכנולוגית LED שלנו 32watts אולטרה נורות LED בהירות ייתן לך יותר שמיש אור פלט ארוך יותר בחיים מאשר נורות הלוגן סטנדרטיים.גם נהדר עבור משאיות או רכבי השטח!. ·【+500% החיים יותר מאשר מניות】להאיר את החיים שלך.Hikari טרם העלה שוב את הציפיות של רכב עם תאורה החדש שלנו מתח גבוה 50000 שעות LED פנס נורות.חדשות אלה נורות LED שוקלת פחות מאשר מסורתיים נורות הלוגן יש תקופת חיים של עד 50,000 שעות.הם מגובים על ידי HIKARI 2 שנים אחריות, מגיע עם התקנה חינם ההנחיות ולבצע את שני נקודות ו-ECE אישורים. ·【CANBUS מובנה/ללא שגיאות】אלה נורות יש CANBUS מובנה והוא יכול לעבוד בצורה מושלמת עבור 99% של כלי רכב.כלי רכב מסוימים עשויים לדרוש שגיאה נוספות canceller או נגדים.קשר HIKARI, ואנו שולחים לך את זה ללא תשלום.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.