• לאחרונה
72GB מקליט קול דיגיטלי 3072KBPS 5148 שעות הקלטה קיבולת 24 שעות זמן הסוללה מופעל ע י קול מקליט עם הפחתת רעש מיני מקליט אודיו עם פלייבק פגישה הרצאה ראיון

72GB מקליט קול דיגיטלי 3072KBPS 5148 שעות הקלטה קיבולת 24 שעות זמן הסוללה מופעל ע י קול מקליט עם הפחתת רעש מיני מקליט

הערכת המבקרים:
ILS 61.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. . ➊ 【72 GB קיבולת גדולה לזכרו】 : 2021 משודרג רשמקול דיגיטלי מובנה 8 GB זיכרון ו-64 GB כרטיס TF (כלול, הוכנס מקליט) כדי להרחיב את הזיכרון, 72 GB מיני מקליט אודיו יכול לאחסן 5148 שעות של קבצי הקלטה(32kbps), 108 שעות של קבצי הקלטה (1536kbps), 50 שעות של קבצי הקלטה ( 3072kbps). ➋ 【3072 KBPS HD סטריאו & DSP חכם הפחתת רעש】 : הקול שלנו מקליט לתמוך 3072 Kbps PCM מקליט עבור ברור הקלטה, ועוד DSP עוצמתי, טכנולוגיה להפחתת רעש, סוניק ביטול סינון עבור סביבות שונות, תקבל ultra-clear הקלטה.(טיפים : 3072 KBPS הרבה יותר טוב מאשר 1536kbps או 192kbps). ➌ 【24 שעות זמן הסוללה & מופעל ע "י קול מקליט】 : מקליט קול דיגיטלי עם השמעת built-in סוללה נטענת 300m Ah, תמיכה של עד 24 שעות הקלטה רציפה, דיגיטלי זה מופעל ע" י קול מקליט יכול להגדיר את הקול דציבלים ב-7 רמות שונות, כוללים להגדיר את AOR קולית מופעלת הפונקציה.ללא קשר את רמת עוצמת הקול, עם הקול הנכון רמת דציבלים, מכשיר האזנה לתפוס את מדברת מילים בלבד. ➍ 【קובץ העברת USB & להוריד מוסיקה】 : מיני זה מקליט המכשיר יכול להגדיר את איכות ההקלטה ב-MP3, לטעון בקלות מכשיר הקלטה או להעביר הקלטות למחשב בקלות באמצעות מסופק כבל מיקרו USB, מתנה שימושית עבור הסטודנטים, פרופסור, מורה, איש עסקים, כל מי שאוהב להקליט .ניתן גם להשתמש OTG המרה כבלים להפעיל את הקבצים בטלפון שלך ישירות.(זמין רק עבור טלפונים חכמים אנדרואיד ו-OTG לא בחבילה.). ➎ 【ניידות & פונקציות】 : קומפקטית, גודל נייד, רשמקול עובד עם כל הפונקציות שאתה רוצה, זה הכי ראוי של כסף.*העברת קבצים, רמקול מובנה, מתאים 3.5 מ " מ אוזניות , התאמת עוצמת קול משתנה מהירות השמעה, תמיכה רב-languauge, קול הופעל מקליט, DSP הפחתת רעשים DSP, נגן MP3, הגנה באמצעות סיסמא, A-B Repeat השמעה , תזמון הקלטה אוטומטית , קול הופעל הקלטה , ניטור מצב , מצב מחזורית. ➏ 【טיפים】 : נא לקרוא את המדריך היטב לפני השימוש רשמקול.אם יש לך שאלות, אנא אל תהסס לפנות אלינו 7*24 מקוון תגובה תמיכת לקוחות, עסקים Whats App או דוא " ל (ראה את המדריך למשתמש לקבלת פרטים). ➐ 【הערה】על שיטת אחסון : יש לנו מוכנס 64 GB הכרטיס לתוך מכונה, ברירת המחדל אחסון השיטה כרטיס TF.אם ברצונך לאחסן את קובץ ההקלטה, בבקשה להגדיר את אחסון הנתיב באופן ידני (עיין ידנית את הגדרת השיטה) , אם שטח האחסון מלא, זה לא ימשיך לשמור או להחליף קבצים הקודמים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.