• לאחרונה
חיתוך זכוכית, שמן, מתאים לכל זכוכית, כלי חיתוך, 4 אונקיות לחיתוך זכוכית שמן משמש לחיתוך זכוכית, ויטראז ' ים, בקבוקי זכוכית, אריחים ומראות

חיתוך זכוכית, שמן, מתאים לכל זכוכית, כלי חיתוך, 4 אונקיות לחיתוך זכוכית שמן משמש לחיתוך זכוכית, ויטראז ' ים, בקבוקי

הערכת המבקרים:
ILS 17.97

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

רעיל & להגנת הסביבה שלנו : חיתוך זכוכית נפט מזוקק מ באיכות גבוהה שמן מינרלי ושמנים.שאינו רעיל, חסר ריח, ידידותי לסביבה.זה ידידותי לסביבה וקל לניקוי.משתרע קאטר החיים : השימוש שלנו חיתוך זכוכית שמן יכול להאריך את חייו של קאטר להב.חדירות טובות הביצועים יכול למנוע את הלהב מפני נזק כאשר מגרד על פני הזכוכית.מושלם עצמית חידוד השפעה על הלהב יכול לשפר את כוח חיתוך של הלהב.משמן את קאטר ההגה שלנו : חיתוך זכוכית שמן ניתן להשתמש בכל זכוכית, כלי חיתוך, כולל חותכי זכוכית, בקבוק זכוכית חותכים, סופר כלי זכוכית עגולה חותכים ועוד.בולטים שימון ביצועים יכולים להפחית את הרעש שנוצר בעת חיתוך זכוכית, לשחרר את כל שברי זכוכית שעלולים להיתקע ראש חיתוך הרכבה.עובד נהדר רבים זכוכית סוגים : זכוכית, חיתוך שמן מתאים לכל חלון משקפיים, ויטראז', מראות, בקבוקי זכוכית, אריחים ועוד.איזון מושלם של שימון צמיגות עיצוב יכול חלקה את חיתוך פני השטח של הזכוכית. 100% שביעות רצון להבטיח מבוא להזמין בביטחון!כל מוצר נבדק בקפדנות על מנת להבטיח איכות גבוהה יותר.אם אתה לא מרוצה לחלוטין עם המוצר שרכשת, אנו נותנים לך החזר מלא.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.