• לאחרונה
Camco 35ft פרימיום שתיית מים צינור - מוביל BPA חינם, אנטי שריטה עיצוב, 20% סמיך יותר סטנדרטי צינורות 5/8הקוטר הפנימי (22843) , כחול

Camco 35ft פרימיום שתיית מים צינור - מוביל BPA חינם, אנטי שריטה עיצוב, 20% סמיך יותר סטנדרטי צינורות 5/8הקוטר הפנימי

הערכת המבקרים:
ILS 120.00

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

כבד צינור 20 אחוז יותר עבה מאשר תקן מי שתייה. הצינורות.שתיית מים בטוחים, להוביל חופשי, BPA free, ללא תשלום פתלטים, עלים לא פלסטיק חזק טעם לשתות מים.במכונה אביזרי צנרת, מסננים. הקלה מסתיים להגברת העמידות.UV התייצב חיים ארוכים יותר והפך עם NSF מוסמך הצינור.תואם עם כל פדרליות ואת המדינה ברמה נמוכה להוביל חוקים.CSA נמוך להוביל תוכן מוסמכת. NSF/ANSI 372. גודל : 35 מטרים Camco גורם מוצרים איכותיים RVing, שיט, קמפינג, גרירה, מנגלים, גריל ועוד.המוצרים שלנו לעזור לקחת את התשוקה שלך עבור בחוץ לשלב הבא.ב לב, Camco היא חברה קטנה עם שאיפה גדולה.מאז 1966, אנחנו הרוויחו מוניטין של מתן מעולה סחורות גבוהים אישור הלקוח.אנחנו גם עובדים עם ממציאים, יזמים ועסקים קטנים כדי להביא מוצרים חדשניים לשוק.בבסיס שלנו, אנחנו מאמינים בייצור מוצרים יוצאי דופן ומספק שירות מעולה – כל זאת תוך מתן נהדר את חווית הלקוח.מטה החברה ממוקם בגרינסבורו, צפון קרוליינה.Camco גם מספר רב של מתקני ייצור בארה " ב וברחבי העולם.לחקור את חוצות תשוקה עם Camco.זכרונות נפלאים הם רק הרפתקה משם.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.