• לאחרונה
Yoseng 16 יח ' אצבע דיו מיזוג מברשות Daubers על ציור, רישום דיו, מה שהופך את הכרטיס, סחורות עבור ציור אצבע, Crafter צבע מקודד ידיות דיו בלנדר כלי קשת

Yoseng 16 יח ' אצבע דיו מיזוג מברשות Daubers על ציור, רישום דיו, מה שהופך את הכרטיס, סחורות עבור ציור אצבע, Crafter

הערכת המבקרים:
ILS 23.97

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

★קל לשימוש★ : דיו מיזוג מברשות, האצבע daubers, צורה מיוחדת, ניתן בקלות ללבוש ישירות על האצבע. ★תכליתי★ מיוחדים : לבן איכותי סיבי השיער בחלק העליון יכול לשמש עבור מריחת, צביעה, דיו מיזוג וצבע.16 צבעים, אז יש לך יותר אפשרויות, כדי למנוע ניקוי תכוף של המברשת בשל הצורך להחליף צבעים. ★קל לנקות★ : לאחר להשתמש באצבע המוליך daubers ביול, רק צריך מים, סבון דטרגנט כדי לנקות את זה.להיות בטוח כדי לייבש אותו לפני השימוש בו בפעם הבאה. ★מתאים★ : כל אצבע המוליך על 1.37 x 0.7 ס " מ, מתאים האצבעות.ברור מקודד לפי צבע הידית, אצבע אחת המוליך מקביל אחד צבע מקודד לפי צבע ידיות, כך שאתה יכול להשתמש באותו צבע דיו, בחירת המברשת בקלות. ★נוח אחסון★ : עם pvc אחסון דלי, האצבע המוליך יכולים להיות משולבים באופן חופשי לאחסון קל!.YOSENG הקשת אצבע במכחול. 1.הקשת האצבע, העט יש 16 צבעים מיזוג מברשות קבלת הכרטיס. 2.הכנס את האצבע לתוך הקשת האצבע המוליך ולהשתמש לבן זיפים לאסוף את הפיגמנט.להשתמש בדמיון שלך כדי להסיע את האצבעות שלך כדי לצייר על נייר ציור. 3.שלנו אצבע צבעוניות דיו מיזוג מברשות יכול להיות בקלות צבוע עם כל צבעים על בסיס מים, כך את הקלפים שלך, תמונות ודיו רעיונות להגיע לתוצאות טובות; הם יכולים לשמש כיתות לימוד, בתים, אולפנים, או כמתנות לחברים!.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.