• לאחרונה
GSPSCN צמיג דיגיטלי Inflator, ארגז כלים נייד 12V מדחס אוויר משאבת הכבדות כפול צילינדרים במכונית משאבה,150Psi אוטומטי כיבוי עם צמיגים ערכת תיקון אוטומטית,רכב שטח,משאית וכו'

GSPSCN צמיג דיגיטלי Inflator, ארגז כלים נייד 12V מדחס אוויר משאבת הכבדות כפול צילינדרים במכונית משאבה,150Psi אוטומטי

הערכת המבקרים:
ILS 119.97

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

【מהר צמיג INFLATOR】 : GSPSCN הכבדות כפול צילינדר עיצוב,לחץ מקסימלי 150 PSI, זרימת אוויר 70 L/min, מנפח רגיל צמיג רכב ב-1.5 דקות (200/70/R16, 0-35psi). 【מבריק LED אור】 : GSPSCN נייד 12v מדחס אוויר מצויד בהיר וארוך טווח, אורות LED, לאפשר הפעלה קלה או ביצוע תיקונים מהיר בחושך וודא כי אתה יכול להיות ראיתי במקרה חירום, כדי למנוע כל סכנות פוטנציאליות. 【צמיגים ערכת תיקון】 : בהתחשב הצמיג דולף,אנחנו שמים צמיגים תיקון כלי בארגז הכלים.תיקון צמיג הערכה כוללת plier,סכין,בורג נהגים,צור תיקון רצועה פיצול-עין החדרת המחט,צרידות כלי.גם מצויד עם 3 חרירי מתאמי בקלות לשאוב את האוויר מזרנים/אופניים/צעצועים/מתנפחים.מתאים במיוחד עבור רכבי השטח,קטן משאיות, טנדרים, רכבי השטח, צמתים, MPVs, חברים, וכו', מיניוואנים, ניתן גם להשתמש עבור מכוניות, אופנועים, ועוד. 【LCD מד לחץ דיגיטלי (עם תאורה אחורית)】 : ליטל מדחס אוויר מלבד ניפוח אוויר, מובנה דיגיטלי אוויר מד יכול גם לבדוק ולפקח על לחץ צמיגים גדולים בהיר LCD עם תאורה אחורית תצוגה דיגיטלית .מד מראש לחץ לכבות מד עם ארבע יחידות תצוגה : PSI, KPA, בר, KG/CM2; מדידת טווח : 0-150 PSI עם דיוק דיוק של 0.5 PSI. 【מתקדם דיוק】 : באופן מקצועי, מכוון תמיד חוזרים קריאה בתוך 1% של לחץ של הצמיג שלך.אין יותר ניחושים!במדויק את מידות מתנפח מ 0-150 PSI; האחרונים האינפלציה הערך יהיה 0.5-1.5 PSI.הברג את הצינור לתוך השסתום.הגדר את הערך.להפוך צמיגים inflator על.הוא נכבה באופן אוטומטי כאשר זה נעשה.עבור צמיגי מכוניות.על אופנוע, צמיגי אופניים.לשחייה טבעות.עבור כל מיני סוגים של כדורי ספורט.עבור אחרים, צעצועים מתנפחים, וכו'.הסמכה : CE.כוח : DC12 V, 25 א.מקס לחץ : 150 PSI.זרימת אוויר : 70 L/min.מדידה : 9.4 x 4.4 x 7 ס " מ.חבילת משקל : 10.8 ק " ג.זהירות 1.אם אתה מפעיל את המשאבה, לחץ הצמיגים מהר לעלות 50-100 PSI, זה האוויר חסום, חייב מיד להסיר את הבורג מחבר מחדש את הפעולה. 2.אם יש לך מוצר באיכות בעיות, אנחנו מייד לענות, לפתור.תכונות מבוא. 1.GSPSCN כפול גליל מדחס אוויר במהירות לנפח את צמיגי מכונית כאשר הצמיג דליפות או לחץ צמיגים לא מספיק, משאבה זו משתמש באיכות גבוהה על-direct drive מנוע לנהוג מתכת חסון כפול צילינדרים, אז זה נמוך סיבוב מהירות ויעילות גבוהה לשאוב כוח רב עוצמה יכול לפגוש את רוב צמיגי מכוניות. 2.אור LED עיצוב קל לשימוש גם בחושך וודא כי אתה יכול להיות ראיתי במקרה חירום, כדי למנוע כל סכנות פוטנציאליות. 3.משאבה זו יש המצית מובנה עם 25 א הפתיל , 11.5 ft מצית כבל החשמל, 1.8 מטר האינפלציה צינור, באיכות גבוהה בורג מחבר יכול להיות מחובר בחוזקה אל הגלגל גז הפה, מנפח רגיל צמיג רכב ב-1.5 דקות (200/70/R16, 0-35psi). 4.נסיעה ברכב ציוד : במהלך טיול, לסחוב את GSPSCN המכונית הקטנה מדחס אוויר, אשר הוא קל לשימוש ,זה יהיה טוב לנסוע.אתה יכול לקנות צמיג inflaotr כמתנה שלך או אב או בעל. 5.במהלך הנסיעה, לסחוב את GSPSCN קטן מדחס אוויר, אשר הוא קל לשימוש ויש לשמור על הצמיגים שלך במצב טוב.אתה יכול לקנות קצת צמיג inflator כמתנה שלך או אב או בעל. 1 x דיגיטלי נייד מדחס אוויר המשאבה. 3 x מתנפחים מתאמי. 1 x כבל חשמל עם מהדק. 1 x סליל צינור האוויר. 1 x מדריך למשתמש. 1x Plier. 1x סכין. 2x בורג נהגים. 5x הצמיג לתקן את הרצועה. 1x פיצול עין-החדרת המחט. 1x צרצור כלי. 1x ארגז כלים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.