• לאחרונה
Rumia לקפוץ המתנע, המצבר Jump Starter Pack 1000A 12000mAh עבור 6.0 ליטר גז/4.0 L דיזל, נייד 12V אוטומטי הסוללה קופצת עם USB QC3.0 יציאות, חכמה כבל מגשר

Rumia לקפוץ המתנע, המצבר Jump Starter Pack 1000A 12000mAh עבור 6.0 ליטר גז/4.0 L דיזל, נייד 12V אוטומטי הסוללה קופצת

הערכת המבקרים:
ILS 44.92

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

★בטוח יותר להתחיל הביטחון : אתה יכול להתחיל את המכונית שלך בקלות.כדי להתניע 60 פעמים עם טעינה אחת.זה יכול לשמש עבור מכוניות, מנועים, כלי שיט, טרקטורונים, UTV, יאכטות, אופנועי שלג. ★Poweful אבל קומפקטי : Rumia המצבר jump starter יכול להתחיל לקפוץ for12 V כלי רכב טמפרטורה קיצוניים(-40℃70℃). ★USB טעינה מהירה .אין צורך לדאוג לגבי הקשר הלא נכון.אנו לאמץ שגיאה הוכחה עיצוב עם הפוכות הגנת קוטביות;.את הפנס יש 3 מצבים : פנס, SOS, strobe אור.יכול לשמש לסיכון תנועה אות אזהרה במקרה של תאונה.טעינה מהירה : זה יכול לשמש עבור שלושה מכשירים בו זמנית ( כגון טלפונים חכמים, טאבלטים, מצלמות, וכו'. ).פונקציות רבות עוצמה : זה גם מספיק כדי להתחיל כלי רכב אחרים, כגון אופנועים, אופנועי שלג, סירות, משאיות, וכו'.השיא הנוכחי מגיע 1000 A, אשר יכול להתחיל עד 6 L גז 3 L מנועי דיזל תוך שניות, לחסוך זמן;אין צורך לדאוג לגבי הקשר הלא נכון.אנו לאמץ שגיאה הוכחה עיצוב עם הפוכות הגנת קוטביות;את הפנס יש 3 מצבים : פנס, SOS, strobe אור.יכול לשמש לסיכון תנועה אות אזהרה במקרה של תאונה.טעינה מהירה : זה יכול לשמש עבור שלושה מכשירים בו זמנית ( כגון טלפונים חכמים, טאבלטים, מצלמות, וכו'. )פונקציות רבות עוצמה : זה גם מספיק כדי להתחיל כלי רכב אחרים, כגון אופנועים, אופנועי שלג, סירות, משאיות, וכו'.הערה : .לקרוא את ההוראות בקפידה, בקפדנות את ההוראות לפני השימוש starter;לא להפעיל את מנוע כל זה חורג מהערך המרבי עקירה יחידת התמיכה;אנו ממליצים לך לטעון את המכונית Starter פעם אחת כל שלושה חודשים כדי לשמור על ביצועי המוצר.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.