• לאחרונה
נוטלה ללכת חבילות חטיף, שוקולד אגוזי לוז מורחים עם מקלות לחם, מושלם בתפזורת חטיפים לילדים קופסאות האוכל נהדר עבור חג מתנות לחג, 1.8 עוז, חבילה של 4

נוטלה ללכת חבילות חטיף, שוקולד אגוזי לוז מורחים עם מקלות לחם, מושלם בתפזורת חטיפים לילדים קופסאות האוכל נהדר עבור חג

הערכת המבקרים:
ILS 10.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

המזווה-הקופסה המושלמת מחזיק 4 חבילות יחיד, אידיאלי עבור שלך נוטלה-אוהב משפחה, בנפרד ארוז עבור הילדים קופסאות האוכל.מושלם באמצע הבוקר או אחר הצהריים הספר ובמשרד חטיף : מעדן אגוזי לוז נוטלה להפיץ בתוספת לחם פריך מקלות.לטבול, לחץ, חיוך, חוזר — אחד-of-a-סוג חטיפים ניסיון.לחטיף בריא חבילות עשה עבור נסיעות, היום הוא עסוק ב-the-go אורח חיים.לטבול וואו : להביא את הטעם של קסם החג הביתה כאשר אתה לטבול וואו החגים עם נוטלה שוקולד אגוזי לוז להפיץ את מושלמת מילוי.את באופן ייחודי טעים טעם של אגוזי לוז נוטלה להפיץ, יחד עם מקלות לחם פריך בשביל טעים מלוח-מתוק חטיף המשלבת טעמים ומרקמים שאתה אוהב.עשה לנסוע, במיקום נוח ללכת לשום מקום חבילת מגן על כל הטוב עד שאתה מוכן ליהנות ממנו.נהדר שנות ה-חטיף הבוקר בדרכים — מושלם עבור שלך לגמרי נייד, סגנון חיים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.