• לאחרונה
Leayjeen ילדים מצלמה עמיד למים תיק תואם עם Agoigo ילדים מתחת למים ספורט מצלמת וידאו דיגיטלית צעצוע 3 4 5 6 7 8 9 בנות בנים מתנות יום הולדת(רק במקרה)-כחול

Leayjeen ילדים מצלמה עמיד למים תיק תואם עם Agoigo ילדים מתחת למים ספורט מצלמת וידאו דיגיטלית צעצוע 3 4 5 6 7 8 9 בנות

הערכת המבקרים:
ILS 44.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

האם אתה מודאג הילד שלך יכול לזרוק את המצלמה מסביב, כי את המצלמה כדי לגרד?אתה מודאג, כי אתה לא תמצא אביזרים למצלמה אחרי כמה זמן?האם אתה מודאג הילד שלך, מצלמה עלול ללכת לאיבוד עקב אקראיות מיקום.מקרה המצלמה יכולה לפתור את הדאגות שלך!. 【עיצוב מיוחד】חיצוני באיכות גבוהה אווה חומרים, קל לניקוי.חלקה ללבוש עמיד הפנים מגן על המצלמה מפני שריטות, אבק, התנגשויות.באותו הזמן, יש לו גם בטוח עמיד למים פונקצית לספק הגנה נאותה על המצלמה. 【נוח אחסון】חיצוני רוכסן חלקה קל לפתוח.יש קבוע גומייה בפנים, אשר יכול לתקן את המצלמה כדי למנוע פגיעה ו ליפול.תיק מצלמה רשת חגורת עיצוב, יעילות אנרגיה סיווג אחסון.תנו לילדים לפתח אחסון טובים הרגלים. 【קל לנשיאה】את תיק המצלמה מצוידת עם carabiner, אשר ניתן לתלות בחוץ את התיק לגישה נוחה.זה גם יכול להיות ממוקם בתוך תיק נסיעות על מנת להבטיח את שלומם של המצלמה. 【הפתעה】יש אקראיים מתנות תיק המצלמה, אתה תהיה מופתע כאשר אתה פותח את תיק מצלמה!אתה יכול לחלוק את זה הפתעה בסעיף ההערות ולהשוות מה כל מתנה יש.מספיק מקום מושלם עבור אחסון נייד ואבזרים.Shockproof s עמיד למים, מצלמה צעצוע.LEAYJEEN ילדים מצלמה עמיד למים המקרה חלים Agoigo ילדים מתחת למים ספורט מצלמת וידאו דיגיטלית צעצוע.רק מקרה ( המצלמה היא לא כלול ).

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.