• לאחרונה
MOMOK שחור לבן עם ניגודיות גבוהה התינוק בד הספר מוקדם חינוך תינוק בבטן-זמן שטיח תלת ממדי יכול להיות ננשך דמעה, לא רקוב נייר 0-3 שנים צעצועי התינוק

MOMOK שחור לבן עם ניגודיות גבוהה התינוק בד הספר מוקדם חינוך תינוק בבטן-זמן שטיח תלת ממדי יכול להיות ננשך דמעה, לא רקוב

הערכת המבקרים:
ILS 22.48

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

[גירוי ויזואלי אימון] את החזון של ילודים הוא מאוד מטושטש כאשר הם נולדים, הם יכולים רק להיות רגישים לאור.אחרי בערך שלושה חודשים, הם יכולים להבחין בין ניגודיות גבוהה בשחור לבן.זה שחור לבן עם ניגודיות גבוהה בד הספר בצורה יעילה יכולה לעורר את התינוק רשתית, עצב הראייה, לעורר את התינוק התפתחות המוח באותו זמן. [מעניין בידור צעצועים] זה דו צדדי עיצוב של הבד בספר יש שישה צבעים שונים ו-12 בעלי חיים וצמחים דפוסים.את זמן בטן המזרן מסייע לא רק את התינוק מוקדם חזותית פיתוח, אבל גם מבדר את התינוק של מצב רוח, מסייע לתינוק לשפר שלו היכולת הקוגניטיבית. [חושי אינטראקטיבי צעצועים] אתה יכול להשתמש את התינוק בד הספר כמו תינוק שוכב pad, בואו התינוק שלך לדפדף בד הספר עם האצבעות שלך כדי לאמן את התינוק תיאום עין-יד ולתפוס היכולת; אתה יכול גם לקשור את העריסה לאמן את התינוק שלך את היכולת להרים את הראש הופך את התינוק זז. [בד החומר לא נקרע לנשוך] את התינוק בטן-זמן המזרון עשוי בד חזק חומר, אפילו אם התינוק נאחז או נושך את זה, זה לא קל להיות נהרס, ואת זה הוא מאוד חזק ועמיד. [המתנה הטובה ביותר עבור תינוקות יש יותר ברכה מאשר המבקשים יילוד לגדול בריא?התינוק בד הספר מתמקד בסיוע החדשים לפתח את תפקוד הראייה ועוזר להם לגדול בריא.את זמן בטן מזרן מתוק ואכפתיות המתנה של ברכות.רעיל.חזק תפרים.רחיץ ללא דהייה.גירוי ויזואלי.תפיסה ההכשרה.גמיש מדמיע עמיד.Hangable מיטת צעצוע.אם היא מקופלת או פרש, הגודל של הבד הספר מתאים מאוד לתינוקות לתפוס ולשחק!.שחור ולבן מתאר יכול בהחלט למשוך את הקטנות תשומת לב, לעורר את הקטנות מודעות חזותיות של אובייקטים, ולקדם את ההתפתחות המהירה של תינוקת חזותי מערכת העצבים והמוח.את שרוכי צוואר לסלולרי ב " ארבע הפינות של הבד הספר גם לך נוח לקשור על המיטה, העגלה או מושב, כך התינוק שלך יכול לצפות בבעלי חיים וצמחים על בד הספר בזמן שכיבה או ישיבה, ולממש את הראייה שלו.החזון של תינוק שרק נולד הוא עדיין מטושטשת השונים שחור ולבן דפוסי למשוך את הקטנות תשומת לב.תינוקות נמשך יותר ויותר על ידי האדומים מלבד שחור ולבן, אימון המעקב שלהם.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.