• לאחרונה
ELEGRP להחליף מתג קיר, לוחות 1-החבורה בגודל סטנדרטי להחליף מכסה, פוליקרבונט בלתי שביר החלפת Faceplates מכסה, UL, צבע בהתאמה ברגים כלול (10 Pack, שחור מבריק)

ELEGRP להחליף מתג קיר, לוחות 1-החבורה בגודל סטנדרטי להחליף מכסה, פוליקרבונט בלתי שביר החלפת Faceplates מכסה, UL, צבע

הערכת המבקרים:
ILS 14.98

כמות סחורה
זמין לפי בקשה

✅【פוליקרבונט בלתי שביר חומר】 עשוי פוליקרבונט תרמופלסטיים חומר כדי לספק עמידות, גמישות, חוסן, שנועד לעמוד קשה השפעות, חום, דהייה. ✅【מבריק לסיים】 אדמה עמידים gloss גימור עם עקומת סיבוב הקצוות מאפשר ניקוי קל. ✅【בגודל סטנדרטי】 מידות : 4.50" גובה x 2.75" אורך. 1. חבורה בגודל סטנדרטי.UL ו-CUL המפורטים. ✅【התקנה קלה】 רק צריך מברג כדי להשלים את ההתקנה.סופר קל החלפה של כל צלחת הקיר באותה תצורה.צבע בהתאמה ברגים כלולים. ✅【יישום רחב】 מושלם עבור כל מגורים, מסחרי או תעשייתי יישומים, ומתאים החלפה של כל צלחת הקיר של אותה תצורה.ELEGRP להחליף מתג קיר צלחת.בטוח מספיק.פוליקרבונט בלתי שביר תרמופלסטיים.עמידות & גמישות.להבה עמיד לא סכנת נפשות.עיצוב שטוח ומודרני נראה.גימור חלק רך עם קצוות עושה את זה קל לנקות.מתאים בחוזקה על קיר המראה המודרני.התקנה קלה.לדפוק את הצלחת.סופר קל החלפה של כל צלחת הקיר באותה תצורה.צבע בהתאמה ברגים כלולים. 4.50" גובה x 2.75" אורך.UL ו-CUL המפורטים.צבע בהתאמה ברגים כלולים.

פרטים נוספים

מבחר קונים

אזהרות

כל הלקוחות שלנו מעדיפים לא לפספס את המוצרים והמכירות הטובים ביותר, אבל מה איתך? אל תפספס את הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו. איכות ואמינות של קמעונאי מהימן.